НАВЧАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ

  Не секрет, що сьогодні під впливом стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, мережі Інтернет, наші учні змінюються, змінюється їхнє відношення до навчання. Молоді, активні, креативні – вони прагнуть більшого! Рамки конспектів, письмових завдань, уроків по 45 хвилин обмежують їх пізнавальні можливості, стримують природний потяг до творчої самореалізації та прояву особистісних якостей.

  Взявши до уваги той факт, що значну частину часу сучасна молодь проводить в Інтернет, варто проникнути у їх віртуальний світ і показати їм «Навчання без кордонів», а саме можливість отримувати знання будь-де, будь-коли та в будь-якому об’ємі. Саме таку систему навчання поряд із традиційними методами та формами навчання я впроваджую у своїй педагогічній діяльності.

  Основою системи «Навчання без кордонів» є поєднання сучасних технічних засобів та хмарних педагогічних сервісів, що дозволяє задовольнити інформаційні потреби учнів із будь-якого напрямку. Особливістю системи є універсальна область застосування – від початкової школи до вищого навчального закладу.

  «Навчання без кордонів» – це постійний інтерактив учителя та учнів.

  Якщо Ваше завдання:

  -       зацікавити;

  -       стимулювати;

  -       навчити;

  -       «запалити вогник допитливості»;

  якщо Ви прагнете до:

  -       саморозвитку та самовдосконалення,  

  я пропоную Вашій увазі відеоматеріал системи «Навчання без кордонів»!

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.