Як ти мислиш, Або що заважає насолоджуватися краєвидом з Евересту

     Пропоную своє бачення реформування системи освіти. Щиро переконана, що реформування відбудеться не згори, з міністерських кабінетів, а знизу. Просто тому, що спрацює закон критичної маси. Друге моє переконання полягає в тому, що зміни відбуватимуться (і вже відбуваються) спочатку зсередини.  Як насінина проростає з землі назовні, так і відповідне мислення наших педагогів, а потім і дії приведуть до якісних трансформацій в освіті.

   Хочу запропонувати уроки особистісного зростання  для педагогів.

      На мою думку, енергію треба спрямовувати не на технології, а передусім на зміни у свідомості тих, кому довірений найдорожчий скарб кожної нації – її молоде покоління. На вчителя.

     Чому  ми досі  мислимо категоріями 150-літньої давності і при тому очікуємо видатних сучасних  результатів? Як вчителеві вийти на новий рівень життя, складовою якого є найповніша реалізація в професії? Як йому стати  вдесятеро щасливішим і в сто разів багатшим (духовно й матеріально)?

    Вважаю, що тільки той учитель має право супроводжувати нове покоління в його пізнанні світу, який насолоджується захопливим сходженням до власного Евересту.

     Якщо ви хочете отримати відповіді на ці та інші питання – запрошую до  розмови.

      Дякую, і до зустрічі.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.