«Сійте в душі дітей добре і вічне, Несіть пісню свою до кінця. Хай лунає завжди одвічне: Заступник - це вчительський витвір, А вчитель – це скарб від творця!»

  Пам’ятайте вислів  А. Дістервега «Учитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю, пройматися й надихатися силами, що пробудилися в ній»?

  Успіх навчально-виховного процесу залежить від того, чи відмовиться педагог від стереотипів минулих часів, чи готовий він будувати свою роботу,використовуючи інноваційні технології навчання. Дійсність вимагає позбутися звичних установок, потрібно  шукати нові форми роботи.

  Як же підготувати нового вчителя? 

  Один із таких підходів — застосування інноваційних технологій організації науково-методичної роботи. Хочу звернути Вашу увагу на проведення саме нетрадиційних форм методичної роботи, а саме: виставка, захист інновацій, методичний ринг, методичний фестиваль, коучинг- сесія. Основою інноваційної педагогіки є твердження, що людина саморозвивається, якщо все пропускає через самоусвідомлення і свою душу. Тому важливо домогтися розуміння кожним педагогом, що засвоєння і використання сучасних методів та прийомів навчання здійснюється в режимі саморозвитку вчителя. Мною розглянуті найбільш цікаві та результативні методи та прийоми навчання, а саме:кейс-стаді, джигсоу, мозкова атака, прийом «есе» та «сенкан». Використання різноманітних методів та прийомів у методичній роботі вчителя дозволить оптимізувати процес саморозвитку вчителя, де головним результатом є його здатність до побудови власної педагогічної діяльності та розвитку методичної компетентності.

   

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.