Як створити школу нового покоління: пілотний проект запровадження інноваційної освітньої парадигми у шкільну практику

  Пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з деякими результатами багаторічного формуючого експерименту з винайдення шляхів якісної модернізації системи освіти, який проводиться в Україні протягом усіх років її незалежності (спочатку під керуванням Міносвіти та Академії педагогічних наук і у теперішній час на громадських засадах).

              По-перше, розглянемо актуальні для сьогодення питання щодо реальних можливостей здійснити перебудову вітчизняної освіти з огляду на невідкладні виклики буремного часу:

  1-    причини системної кризи шкільної освіти;

  2-    що саме необхідно змінити;

  3-    яка існує альтернатива традиційній освітній практиці;

  4-    який саме потенціал має освітянська спільнота України щодо створення власної інноваційної моделі загальної середньої освіти.

  По-друге, викладемо наше бачення практичних заходів з переведення системи освіти у нову функціональну якість та створення школи нового покоління.

  (Пропонується чітка деталізована система заходів з переведення сучасної школи у нову функціональну якість, пробудовано інтегральну модель інноваційного педагогічного процесу (із змістовим та технологічним забезпеченням усіх його компонентів), модель управління інноваційними процесами в освіті, модель кадрового та матеріально-технічного забезпечення, до речі такого, що не потребує особливого додаткового фінансування).

   

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.