Досвід роботи із блокнотом OneNote та OneNote для класу

  Життя у ХХІ столітті вносить свої корективи у всі сфери людського життя. Використання різноманітних гаджетів, програмних засобів вимагає від сучасної людини певних вмінь і навичок. Не можливо зараз уявити людину, яка не вміє користуватися мобільним телефоном чи комп’ютером – вимоги часу змушують навчатися всіх без виключення.

  Сучасна школа – це провідник людини, її “нитка Аріадни” в лабіринті технологій. Якщо школа зможе навчити учня користуватися різноманітними гаджетами, допоможе використовувати їх за призначенням, дасть можливість ознайомитися з різноплановими програмами, не боятися змін, то і після закінчення школи в людини збережеться бажання пробувати нове та не боятися відчувати зміни.

  У своїй роботі із учнями я завжди намагаюся використати або новий засіб, або нову технологію. Кожного уроку я перевіряю, наскільки мої учні готові до роботи на новому рівні, аналізую наскільки складно учням 5-7 класів оволодіти тим чи іншим засобом навчання. Коли учні приходять на мої уроки, то вони чекають чогось незвичайного. Кожного уроку я намагаюсь підтримати їх інтерес до моїх уроків. Завдяки засобам Office 365 до цього часу мені це вдається. Зупинюсь більш докладно на використанні OneNote та OneNote для класу у своїй роботі.

  Працювати із Office 365 я почала в минулому році. Головною задачею, яку я спробувала вирішити – це робота із учнями на відстані (спочатку я хотіла дати можливість учням, які захворіли, зрозуміти матеріал уроку якнайкраще, потім були тривалі канікули, під час яких випадає чимало уроків математики, а згодом я зрозуміла, що можливо так організувати роботу учнів, щоб і домашні завдання я могла перевіряти щодня). Над останнім питанням я працюю досить глибоко і до цього часу. Перевірка домашнього завдання, – можливість надати консультацію у будь-який момент – одна з основних переваг сучасного навчання. Існує багато засобів для організації такої роботи. 

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.