Математичні подорожі стежками України. Стимулювання навчальної діяльності учнів з особливими потребами в умовах інклюзії.

  Класична педагогіка минулого стверджувала «Смертельний гріх учителя - бути нудним».


       Тому потрібно надавати перевагу тим методам, що передбачають залучення учнів до активного здобування знань. Проблемні ситуації чи класичний урок не можна протиставляти інформаційним методам або репродуктивному засвоєнню знань. Тільки вміле їх поєднання дає можливість підвищити ефективність навчання.
       Актуальним сьогодні є впровадження у навчальний процес таких засобів активізації, як системи пізнавальних і творчих завдань, застосування різних прийомів співробітництва і навчального діалогу, групової та індивідуальної роботи, що сприяє зміцненню інтересів дітей.
       Пізнавальний інтерес - це один із важливих мотивів навчання школярів. Його дія дуже сильна. Під впливом пізнавального навчання робота навіть у учнів з особливими освітніми потребами відбувається продуктивно. З метою активізації пізнавальної діяльності, я на кожному уроці застосовую елементи інтерактивних технологій, творчі проблемні завдання, що забезпечують розвиток тих здібностей і якостей, які перебувають у стадії формування.
       Диференціація завдань сприяє не тільки підвищенню якості знань і вмінь кожного учня окремо, а й поступовому переходу його з однієї групи до іншої. Такий підхід забезпечує послідовний розвиток особистості з особливими освітніми потребами, зростання активності учнів, розвиток їх індивідуальних пізнавальних здібностей.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.