Майстер клас як форма роботи з обдарованими учнями з предмету "Трудове навчання"

       Епоха, що настала, - епоха змін, інновацій, епоха інтелекту. Розуміння того, що інтелектуальний потенціал нації є головним гарантом її розвитку та благополуччя, спонукає до пошуку нових форм , методів і технологій навчання, які б дозволили максимально розкрити творчі здібності обдарованих дітей.

          Запрошуємо на вебінар «Майстер клас як одна із форм роботи з обдарованими учнями з предмету «Трудове навчання».

       Нікого з вчителів трудового навчання сьогодні не здивуєш тим, що організація проектно-технологічної діяльності на уроках здійснюється у певній послідовності і складається з етапів, які взаємопов'язані між собою і  розкривають послідовність розробки та виконання проекту. Завершується робота над проектами презентацією результатів проектної діяльності. Не секрет, що проекти отримуються різні за якістю їх виконання: є вдалі, є менш вдалі. А є проекти змістовні, практичні, цікаві. Вони виконані так званими талановитими учнями, у яких більш розвинена  пізнавальна активність і здатність до творчості, 

  üПрезентували, а що надалі?

          А надалі – ми вирішили надати можливість учням  поширювати свій досвід  через  розробку і проведення власних майстер класів, користуючись набутими знаннями, навичками  під час проектування.

  üЩо отримали?

         Вигоди від впровадження такої форми роботи отримали усі учасники навчально-виховного процесу.

  üЯкі?

         Під час вебінару поділимся досвідом своєї роботи в цьому напрямку.

         З повагою Даниліна Елла Миколаївна

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.